پذیرش چکیده مقالات
نویسنده : مدیر سایت    
سه شنبه 15 مرداد 1398
    
بازدید: 538
    
زبان : فارسی
    

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند با توجه به درخواست مکرر شما عزیزان از دبیرخانه همایش جهت ارسال مقالات به صورت چکیده، این امکان برای پژوهشگران فراهم شد تا چکیده مقالات خود را مطابق با اصول زیر به همایش ارسال نمایند.

راهنمای نویسندگان:

تمامی چکیده‌های ارسالی باید مطابق با این راهنما باشند. چکیده‌ مقالاتی که موارد ذکر شده را رعایت نکرده باشند، بررسی نخواهند شد.

نویسنده یا ارایه کننده باید چکیده را طریق سیستم آنلاین ثبت مقالات در وبسایت کنگره ثبت نماید.

چکیده مقالات ارسالی می‌تواند در قالب یکی از انواع زیر باشد:

اسامی تمامی نویسندگان همراه با وابستگی دانشگاهی یا سازمانی (affiliation) آنها، هنگام ارسال مقاله، باید در فرم ارسال مقاله وارد شود.

چکیده مقالات دریافت شده، توسط حداقل ۲ داور که از سوی کمیته علمی کنگره انتخاب می‌شوند، ارزیابی خواهد شد و نویسنده مسئول از نتیجه مطلع خواهد شد. چنانچه مقاله کاملاً مطابق موارد ذکرشده در این راهنما بوده و پذیرش کامل داوران را نیز اخذ نماید، جهت ارائه به‌صورت شفاهی یا پوستر در نظر گرفته خواهد شد.

چکیده‌های مقالات پژوهشی اصیل، مروری و گزارش مورد باید دارای حداکثر 300 کلمه و ساختاریافته شامل هدف، روش بررسی، یافته‌ها، نتیجه‌گیری، کلیدواژه (۳تا۵ واژه) و پیام کلیدی، در یک پاراگراف با قلم بي‌نازنين معمولی pt 12 تایپ شده و به‌صورت زیر باشد:

 

هنگام ثبت همه انواع چکیده ها، کلیدواژه ها را وارد نمایید.

blog

نظرات