آغاز به کار وبسایت همایش
    
تعداد بازدید: 1375
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1397/12/10

با استعانت از خداوند متعال و با همت اساتید ، پژوهشگران و صاحبنظران کشور، نخستین همایش ملی اختلالات شایع جسمی، روانی و رفتاری کودکان و اثرات آن بر جامعه  شروع به فعالیت نمود. اين همایشفرصتي براي گردهمايي صاحبنظران، متخصصان و انديشمندان در حوزه پزشکی، پرستاری و روان شناسی و سایر رشته ها است.

از   2   رای
5

با استعانت از خداوند متعال و با همت اساتید ، پژوهشگران و صاحبنظران کشور، نخستین همایش ملی اختلالات شایع جسمی، روانی و رفتاری کودکان و اثرات آن بر جامعه، شروع به فعالیت نمود. اين همایش فرصتي براي گردهمايي صاحبنظران، متخصصان و انديشمندان در حوزه پزشکی، پرستاری، روان شناسی و سایر رشته ها است. برگزاري اين همایش، امكان تبادل نظر و ايجاد ارتباط علمي با دانشگاه ها و مراكز تخصصی کشور، در زمينه مفاهيم مشترک و مرتبط با محورهای همایش را فراهم می سازد.

بر اين اساس، با افتخار از تمامی متخصصان، كارشناسان، اساتید ، دانشجویان، پژوهشگران و دانشمندان مراكز آموزشی، علمی و پژوهشی دعوت به عمل می آید تا با شرکت در برنامه های متنوع اين همایش، در اين رويداد مهم ملی مشارکت نموده و با ارائه آخرين دستاوردهاي علمي و اجرايي خود، زمينه دستيابي به اهداف فوق را فراهم سازند.

 

دبیرخانه الکترونیک

 

blog

نظرات